Czy korzystanie z platformy ANDCOM PPM jest bezpieczne?

ANDCOM sp. z o.o. dba o bezpieczeństwo danych swoich klientów zapewniając najwyższe standardy. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo w systemie zaimplementowano następujące mechanizmy:
  • Dostęp do systemu z wykorzystaniem protokołu GeoTrust SSL z 256 bitowym szyfrowaniem. Zastosowanie tak mocnego klucza szyfrującego jest gwarantem zabezpieczenia danych biznesowych.
  • Zapewnienie dostępności platformy w modelu SaaS na poziomie 99,9%. Platforma jest przetrzymywany na serwerach w Polsce. Dostawcą usług hostingowych jest sprawdzony, rzetelny dostawca Kylos.pl, gwarantujący dostępność swoich usług na poziomie 99,9%
  • Codzienne kopie zapasowe danych. – Dzięki temu w przypadku nieumyślnego usunięcia danych z systemu, istnieje możliwość ich przywrócenia.
  • Odrębny model danych dla każdego klienta – Każdy klient posiada swoją własną, fizyczną bazę danych, przez co model danych jest fizycznie odseparowany i nie ma możliwości pomyłkowego dostępu do danych innych klientów. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje najwyższy poziom zabezpieczenia Państwa danych.
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

W jakim modelu platforma ANDCOM PPM jest sprzedawana?

Platforma ANDCOM PPM jest sprzedawana w dwóch niezależnych modelach:

SaaS – (Software as a Serice) – model ten polega na świadczeniu usługi dostępu do systemu ANDCOM PPM. System jest utrzymywany na serwerach, za które odpowiada ANDCOM. Decydując się na zakup systemu w tym modelu uzyskujecie Państwo gwarancję niezawodności i szybkości działania systemu.

Hosting – model ten polega na instalacji systemu na serwerach, które są własnością klienta. Firmy, którym zależy na tym, aby bazy danych były przetrzymywane lokalnie w ich sieciach decydują się na ten model.
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.


Ile kosztuje platforma ANDCOM PPM?

Sposób licencjonowania platformy ANDCOM PPM jest bardzo prosty i uzależniony od liczby użytkowników. Stosowane są dwa typy licencji:
  • Licencja dla Kierownika projektu
  • Licencja dla Członka zespołu projektowego
W celu poznania szczegółów licencjonowania platformy ANDCOM PPM oraz cen prezentowanych licencji prosimy o kontakt Nasz przedstawiciel niezwłocznie się z Państwem skontaktuje w celu przedstawienia oferty najbardziej do Państwa dopasowanej.
 
Linked In youtube