TRANSPORTERY I WÓZKI DO FORM WTRYSKOWYCH

Duże i ciężkie, a tym samym szczególnie wartościowe formy wtryskowe niełatwo jest w bezpieczny sposób przemieszczać.  Przeważnie stosowana jest w tym celu suwnica, która nie tylko musi być przystosowana do przenoszenia dużych obciążeń, ale przede wszystkim być w danym momencie dostępna. Kiedy transporty mają miejsce wyjątkowo często lubgdy zachodzi konieczność transportu pomiędzy halami, warto rozważyć zakup specjalnego transportera do form wtryskowych.


Oferujemy nowoczesne, indywidualnie dopasowane do wymogów i warunków użytkowania przez Klienta urządzenia transportowe - zarówno zdalnie sterowane platformy transportowe do przemieszczenia dużych i ciężkich form wtryskowych (nawet do 50T), jak i proste wózki transportowe.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny, dopasowując komponenty m.in. do podłoża, pokonywanych nachyleń, zastosowania wewnątrz/na zewnątrz hali, czy wreszcie masy i rozmiarów formy.

Wykonujemy profesjonalne platformy transportowe sterowane radiowo, spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa i możemy wprowadzić wszelkie dostępne modyfikacje, by spełnić wymogi stawiane przez każdego Klienta.

Oferujemy także proste wózki transportowe dla dużych obciążeń, przystosowane do transportu form - m.in. przeznaczone do holowania przez wózki widłowe.

Przykładową realizację można zobaczyć na poniższym materiale wideo:


Linked In youtube