O nas

K I M   J E S T E Ś M Y:

Firma Technic Solution powstała w 2009 roku. Od tego czasu aktywnie działamy na rynku polskim i europejskim, oferując naszym Klientom wyspecjalizowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze technicznej produktów oraz programów skierowanych przede wszystkim do zakładów narzędziowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajduje się wiele innowacyjnych produktów, które pozwalają maksymalizować wydajność produkcji, ułatwiają pracę, a także zwiększają jej komfort oraz bezpieczeństwo.

Krokiem milowym okazało się dla nas rozpoczęcie w 2019 r. współpracy z największym europejskim producentem nowoczesnych maszyn do zgrzewania ultradźwiękowego opartych na serwonapędach oraz narzędzi i komponentów - niemiecką firmą MS Ultrasonic z główną siedzibą w Spaichingen oraz 4 innymi zakładami produkcyjnymi i 4 laboratoriami technicznymi (z których jedno znajduje się w Polsce) w których prowadzone są testy wdrażanych aplikacji oraz szkolenia z zakresu obsługi i możliwości maszyn.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego MS TechCenter Poland w Piasecznie koło Warszawy, gdzie z przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę naszej firmy, jak i zaprezentujemy innowacyjne zgrzewarki ultradźwiękowe MS sonxTOP - które zdobyły Złoty Medal podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2019 w kategorii "Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych".


Z A Ł O Ż E N I A:

Naszych Klientów traktujemy priorytetowo, dokładając wszelkich starań, by wzajemna współpraca przebiegała nie tylko w pełni profesjonalnie i bezproblemowo, ale również w jak najlepszej atmosferze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości sprawdzone rozwiązania w przystępnych cenach, jak również pomóc w doborze odpowiednich produktów dopasowanych do wymagań oraz zapoznać Państwa z ich działaniem.


N A S Z A   M I S J A:

  • Dostarczanie naszym Klientom najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań,

  • Uczciwe i profesjonalne podejście do każdego Klienta w sposób indywidualny, owocujące często wieloletnią dalszą współpracą,

  • Znajomość i obserwacja rynku i reagowanie na zmieniające się potrzeby i wymogi, co pozwala nam wyszukiwać nowe trendy i rozwiązania branżowe, przez co dobieramy najbardziej optymalne produkty dla naszych Klientów.
     

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu!
 

 

.


 

Linked In youtube